Kontaktujte nás:
+420 545 234 907
Jsme držitelem certifikátu kvality ISO 9001

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost PREVIA,® s. r. o. byla založena v roce 1994. Od doby založení do dnešního dne se v rámci široké působnosti svých aktivit zabývá jak klasickou obchodní a zprostředkovatelskou činností, tak specializovanými službami v oblasti řešení pohledávek mimosoudní a soudní cestou, spolupracuje s exekutorskými úřady a nabízí i možnost odkupu pohledávek. Od roku 1995 je hlavní činností řešení pohledávek po lhůtě splatnosti mimosoudní cestou a na to navazujícími službami soukromých detektivů, poradenskou činností v oblasti organizačního a ekonomického poradenství. 

 

V roce 2010 navýšila PREVIA,®  s. r. o. svůj základní kapitál na   3 000 000 Kč. Finanční a hospodářská krize se na ekonomických výsledcích společnosti nijak neprojevila, naopak firma má větší poptávku po službách. Společnost si zakládá na pověsti seriózního partnera, a tedy klade velký důraz na hrazení svých závazků ve lhůtě splatnosti. Společnost PREVIA,® s. r. o. splnila v roce 2012 nejpřísnější kritéria kredibility a spolehlivosti za období posledních deseti let, a proto patří do exkluzivní skupiny 0,2 % českých firem, které mohou používat certifikaci AAA jako

 

symbol nejvyššího ratingového hodnocení. V září roku 2015 došlo ke změně společníka. Současným vlastníkem, společníkem je holdingová společnost ANDERSEAL a. s.www.anderseal.cz, která má v rámci portfolia firem své aktivity nejen na území České republiky. Silné finanční zázemí společníka deklaruje nejen stabilitu společnosti PREVIA,® s. r. o. po stránce finanční, ale garantuje všem klientům její rozvoj a rozšiřování poskytovaných služeb, inovaci a udávání trendu v oblasti vymáhání pohledávek a dalších poskytovaných službách.


  

VÝBĚR-Z-NAŠICH-KLIENTŮ123  4    moneta_web   6      mbfs_web 

 

KONTAKTY

LOGO_PREVIA_VYMÁHÁNÍ-POHLEDÁVEK_SMALL

  Hodolany 1233, 779 00 Olomouc
  +420 545 234 907
  previabrno@previabrno.cz

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ© 2016 / ABSINTDESIGN / GASTRODESIGN